Pravidla
 GameMaster (dále jen GM) je nejvyšší autoritou serveru. Každý hráč je povinen respektovat jeho nařízení, které je neoddiskutovatelné a nemůže ho zrušit ani změnit jiný GM. GM poznáte podle barvy jména - je světle fialové a jeho přezdívka je v rubrice Kontakty na stránkách. Přísně zakázáno je GM napodobovat nebo si zakládat postavy či účty s jejich jmény nebo se jmény, které jsou s nimi lehce zaměnitelná.

 Každý hráč je povinen dodržovat ve hře základní pravidla slušného chování (Na nadávky a sprostá slova je nastaven automat, takže trest přichází většinou velmi záhy. Navíc jsou taková slova filtrována.). Samozřejmostí je dodržovaní všech platných zákonů České republiky.

 K hraní na našem serveru můžete využít libovolnou edici hry Ultima on-line. Musíte však vlastnit její originální kopii.

 Každý člověk může vlastnit jeden herní účet a na něm maximálně šest postav. Zakládání dalších účtů není povoleno, stejně jako jejich půjčovaní. Jména postav musí být RP (RolePlay). Začínat mají velkým písmenem a nesmí jít o žádné zkratky. Znaky jako jsou tečky, čárky, vykřičníky jsou nepřípustné. Při nedodržení tohoto pravidla se vystavujete okamžitému mazání účtu nebo postavy.

 K připojení používejte vždy nejnovější verzi klienta, ve hře na něj budete vždy včas upozorněni. Vyzkoušet můžete i alternativního klienta PlayUO, toho však k ostrému hraní nedoporučujeme.

 Všechny povolené externí programy jsou uveřejněné v rubrice Download. Výjimku tvoří program UO Assist, který je komerční a je nutné si ho zakoupit. Ostatní programy povolené nejsou. Pokud nějaký neškodný používáte, pošlete nám ho e-mailem spolu s průvodním dopisem a my ho po řádném otestování povolíme.

 Pokud ve hře naleznete chybu či nesrovnalost, jste povinni ji ihned nahlásit kterémukoliv přítomnému GM ve hře nebo přes mail jednomu z administrátorů serveru. Zneužívání herních chyb nebo jejich šíření bude tvrdě postihováno.

 V rámci vzájemné komunikaci s GM používejte pouze Diskusní fórum (má možnost soukromých zpráv), popř. e-mail. I zde jste povinni se chovat slušně a nepoužívat vulgární výrazy. Zakázán je spam, offtopic i reklama. Každý člověk může vlastnit na fóru pouze jeden účet. Jméno musí odpovídat jménu jedné z postav, popř. jménu herního účtu s tím, že jména postav jsou uvedena v podpisu.

Hrát caribbean stud poker a automaty online je v našem kasinu opravdový požitek. Neváhejte a klikněte na odkaz hrací automaty download.

O případných změnách v pravidlech budete upozorněni nejméně 24 hodin před jejich uvedením v platnost prostřednictvím rubriky Novinky.

Založením herního účtu na našem serveru souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Ten kdo chce hrát pro zábavu, většinu pravidel ani nepostřehne, ten kdo chce ničit jiným radost z hraní, bude potrestán...

Copyright (c) 2002-2007 Undiscovered Land, Všechna práva vyhrazena.